Projekty pod klucz

Projekty pod klucz

Oferta MONOstudio – Projekt pod klucz dedykowana jest najbardziej wymagającym Klientom, ale także zapewnia najlepszy efekt oraz komfort współpracy. Podczas realizacji, wspólnie z Klientem, w pierwszej kolejności pracujemy nad projektem kompleksowym, uzgadniając wszystkie założenia projektowe, jak również materiały, które zostaną użyte w projekcie. Po zakończeniu projektu kompleksowego przechodzimy do kolejnych rozmów, przygotowując osobną /poza projektem kompleksowym/ opcję projektu pod klucz zawierającą sprzedaż materiałów, koordynację zamówień, opiekę logistyczną oraz nadzór nad realizacją. Dział zamówień MONOstudio przygotowuje niezbędny kosztorys oraz wycenę. Zamawiamy wszystkie materiały, jak również zapewniamy ich bezpieczny transport na miejsce inwestycji. Prowadzimy studio wyposażeniowe, dzięki czemu możemy wybierać, a także zestawiać materiały użyte w projekcie, w jednym miejscu. Pomagamy także w uzyskaniu ofert od innych podwykonawców czy specjalistów. Współpracujemy z zaufanymi ekipami budowlanymi i podwykonawcami, co z kolei pozwala nam elastycznie wspierać inwestora w dobraniu najlepszego teamu do realizacji. Projekt pod klucz wyceniany jest indywidualnie po zakończeniu prac projektowych.

Usługę projektu pod klucz szczególnie polecamy klientom zapracowanym, nie mającym czasu koordynować prac remontowych oraz budowlanych. To także doskonała propozycja dla osób, które nie posiadają własnych, zaprzyjaźnionych ekip, jak również dla cudzoziemców, osób mieszkających za granicą albo mieszkających poza miejscem inwestycji. Zespół MONOstudio zadba o każdy, nawet najmniejszy szczegół odpowiadając za koordynacje dostaw materiałów, jak również o nadzór pod kątem zgodności z założeniami projektowymi.

Projekty pod klucz należą do najbardziej wymagających realizacji. Dlatego też do projektu oraz realizacji angażujemy inżynierów, stolarzy, a także profesjonalne ekipy budowlane, jak również kreatywnych artystów i designerów, a nawet innych architektów. Zależy nam, by wspólnie osiągnąć doskonały efekt. Mamy świadomość, że aby tworzyć najlepsze rozwiązania, potrzeba odpowiednich narzędzi, a przede wszystkim talentu i pasji pochodzących od odpowiednich ludzi. W poszukiwaniu stałych partnerów współpracy wybraliśmy liderów branży budowlanej oraz producentów luksusowych elementów wykończeniowych. Współpraca z ekspertami z różnych dziedzin pozwala weryfikować projekt, a przez to uzyskać najlepszy możliwy rezultat. Często wymaga to od nas pokory i poskramia nasze plany, ale dzięki temu klient otrzymuje najwyższą jakość usług i oczekiwany efekt wyjątkowego wnętrza nieruchomości.