monostudio grafika

Masz pytania? Napisz do nas…

[email protected]

…lub wpadnij do biura

ul. Studencka 8/5
31-116 Kraków
+48 602 22 93 94
+48 792 23 24 06

Image Alt

Projekty pod klucz

To nasza specjalność
  /  Projekty pod klucz

Kompleksowe projekty pod klucz
dla wymagających

Tworzymy wnętrza marzeń dbając o ich funkcjonalność, a także wspaniały wygląd!

Projekt dopasowany do potrzeb i oczekiwań.

Sprzedaż, zamówienie oraz dostarczenie materiałów.

Kompletne usługi remontowo-budowlane.

Projekty pod klucz to nasza specjalność.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, urządzamy wnętrza w najwyższym standardzie. Dbamy jednocześnie, by rozwiązania były zarówno praktyczne, jak i estetyczne, a przede wszystkim idealnie odzwierciedlały potrzeby oraz plany inwestora.

Zyskaj dzięki usłudze Projekt pod klucz

Na podstawie rzetelnie określonych celów oraz przygotowanego harmonogramu współpracy zajmujemy się kompleksową realizacją projektu. Najlepszy efekt zapewnia wykorzystanie rzeczywistych materiałów wykończeniowych, dzięki czemu nie tworzymy „projektu do szuflady”, a przeciwnie – koncepcja zostaje wdrożona. Aby ułatwić pracę na faktycznych materiałach, oglądać, zestawiać, a także tworzyć materiałowe kolaże, stworzyliśmy własny salon sprzedaży. W Atelier oferujemy bogaty asortyment oraz swobodę i komfort wyboru. Dzięki temu praca nad projektem jest bardziej efektywna, pozwala oszczędzić czas, a przede wszystkim umożliwia korzystanie z atrakcyjnych cen oraz wysokich rabatów. Starannie selekcjonujemy produkty, dbając o ich jakość, wygląd, jak również cenę. Współpracujemy z najlepszymi fabrykami zagranicznymi oraz polskimi, co pozwala nam zagwarantować doskonałe standardy w korzystnych cenach.

Pracujemy z Profesjonalistami.

Projekty pod klucz należą do najbardziej wymagających realizacji. Dlatego też do projektu oraz realizacji angażujemy inżynierów, stolarzy, a także profesjonalne ekipy budowlane, jak również kreatywnych artystów i designerów, a nawet innych architektów. Zależy nam, by wspólnie osiągnąć doskonały efekt. Mamy świadomość, że aby tworzyć najlepsze rozwiązania, potrzeba odpowiednich narzędzi, a przede wszystkim talentu i pasji pochodzących od odpowiednich ludzi. W poszukiwaniu stałych partnerów współpracy wybraliśmy liderów branży budowlanej oraz producentów luksusowych elementów wykończeniowych. Współpraca z ekspertami z różnych dziedzin pozwala weryfikować projekt, a przez to uzyskać najlepszy możliwy rezultat. Często wymaga to od nas pokory i poskramia nasze plany, ale dzięki temu klient otrzymuje najwyższą jakość usług dopasowaną do budżetu.

Kompleksowe projekty pod klucz

Zaletą takiej współpracy jest osiągnięcie określonego celu, czyli wnętrza uwzględniającego założenia projektowe w konkretnym budżecie. Projekt pod klucz to opcja dla osób zapracowanych, którzy nie lubią spędzać wolnego czasu w marketach budowlanych lub zwyczajnie nie mają na to czasu. To także najlepszy sposób na kontrolę budżetu przeznaczonego na inwestycję, a także gwarancja najwyższej jakości. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi, godnymi zaufania dostawcami, ekspertami, jak również doświadczonymi ekipami budowlanymi. Ponad 90% naszych klientów korzysta z opcji pod klucz, co daje pomyślną realizację projektów w ponad 100 inwestycjach rocznie.

Dlaczego warto zatrudnić projektanta?

Każdy sam lepiej lub gorzej może zaaranżować wnętrze. Warto jednak zastanowić się, czy tak naprawdę stać nas na nie zatrudnienie projektanta? Weźmy pod uwagę całość projektu. Specjalista dokładnie wie, jakie rozwiązania będą idealne do potrzeb i oczekiwań Inwestora. Potrafi doradzić, pomóc, a także wesprzeć Klienta na każdym etapie inwestycji. Dzięki starannie przemyślanej strategii działania, wykonaniu dobrego planu oraz projektu, a także wdrożeniu prac zgodnie z założeniami oszczędzamy nerwy, czas, a także pieniądze, a ponad to dostajemy gwarancje doskonałej jakości wykonania z zachowaniem funkcjonalności oraz estetyki.

Dodatkowy koszt, a może znaczna oszczędność?

Z praktycznego punktu widzenia wynagrodzenie projektanta podniesie koszt inwestycji o kilka procent. Jednak pozwoli to zaoszczędzić w dłuższej perspektywie. Projekt zakłada dokładną kalkulację materiałów, a dzięki współpracy naszych Architektów pozwala na zakupienie produktów doskonałej jakości z większym rabatem. MONOstudio, prowadzi własny salon sprzedaży, oferując swoim klientom bogaty asortyment designerskich produktów, które idealnie wpiszą się w aranżację. Od samego początku realizacji pracujemy na faktycznych materiałach. W naszym Atelier zestawiamy płytkę z dekoracją, ceramikę z baterią, a także deskę z tapetą i tkaniną, dzięki czemu inwestor ma wizję całości. Współpraca z MONOstudio to także dostęp do całego know-how świata dostawców, branżystów, jak również specjalistów różnych dziedzin. Kompleksowe projekty pod klucz pozwalają zrealizować marzenia o praktycznych, ale i pięknych wnętrzach.

Ile kosztuje projekt?

Dla jednych optymalnym rozwiązaniem będzie projekt koncepcyjny, inni z kolei będą potrzebować rozwiązań kompleksowych czy projektu pod klucz. Jedni urządzają lokal biurowy lub wnętrze komercyjne, które wymagają zastosowania materiałów odpornych na intensywne używanie. Inni budują dom lub urządzają mieszkanie, które będzie służyło całe życie.
Dlatego zawsze zachęcamy do spotkania, dzięki któremu możemy poznać Wasze oczekiwania, wizję, a także ostatecznie ustalić cele. Wówczas wspólnie tworzymy propozycję współpracy szytą na miarę – idealnie dobraną do potrzeb oraz oczekiwań.

Pakiety pod klucz MONOstudio

MONOpakiety pod klucz 3w1, czyli koncepcja projektanta, dobór materiałów i wykończenie mieszkania. Doskonała opcja dla klientów chcących oddać obowiązki związane z urządzeniem profesjonalistom.

Pakietowe wykończenie sprawdzi się dla mieszkań pod wynajem, pierwszego M czy dla inwestycji o określonym budżecie.
Chcemy sprostać wymaganiom naszych inwestorów, dlatego każdy MONOpakiet stanowi punkt wyjścia do stworzenia wymarzonego i indywidualnie dopracowanego wnętrza. Po ustaleniu celów oraz upodobań klienta, naszą propozycję odpowiednio optymalizujemy.

MONOpakiety to kompozycja markowych materiałów wysokiej jakości.

MONOstandard.

Praktyczne rozwiązania | Estetyczny, harmonijny wygląd | Optymalizacja kosztów

Wspaniałe wnętrza z zachowaniem optymalnego budżetu, czyli pakiet MONOstandard. Dedykowany osobom, którym zależy na jakości wykończeniafunkcjonalności oraz praktycznych rozwiązaniach, ale jednocześnie ekonomicznie planują budżet. Świetnie sprawdzi się przy mieszkaniach inwestycyjnych, nastawionych na szybki termin realizacji, ale i rozsądną cenę. Oferta kierowana jest także do klientów urządzających mieszkania na wynajem krótko lub długoterminowy. Stanowić będzie doskonałą bazę dla stylowo wyglądającego wnętrza.

Pakiet MONOstandard warto rozwinąć o dodatkową usługę home staging. Gwarantowany efekt wizualny, do wykorzystania pod sesję fotograficzną, przy jednoczesnej oszczędności czasu inwestora.

Jeśli jesteś zainteresowany pakietem MONOstandard –> skontaktuj się z nami

MONOstyle.

Wyjątkowy styl oraz forma | Niebanalne rozwiązania | Komfort i wygoda

MONOstyle to pakiet dedykowany osobom, które szczególnie doceniają styl oraz formę. Pakiet pozwala na komfortowe wykończenie wnętrza, z dbałością o szczegóły. W pakiecie Style stawiamy na niebanalne rozwiązania, a także wysoki poziom oferowanych produktów. Ten sposób wykończenia wnętrza sprawdzi się zwłaszcza przy dwu- i trzypokojowych mieszkaniach, które chcemy urządzić z wyczuciem oraz smakiem.

Rozwiązania MONOstyle sprawdzą się, gdy urządzamy swoje pierwsze mieszkanie, a jednocześnie prowadzimy aktywny, miejski styl życia. Pakiet stanowi również doskonałą alternatywę dla inwestorów kierujących swoją ofertę wynajmu mieszkań dla klienta biznesowego, którym zależy na podwyższonym standardzie.

Jeśli jesteś zainteresowany pakietem MONOstyle –> skontaktuj się z nami

MONOdesign.

Wyselekcjonowane materiały | Nowoczesna elegancja | Szczegółowe wizualizacje

Pakiet oferujący najwyższy MONOdesign. Dla Klientów najbardziej wymagających, którzy poszukują nie tylko nowatorskich, ale i przyjemnych dla oka rozwiązań. Pakiet łączy w sobie najwyższą jakość oraz wyselekcjonowane materiały, dzięki czemu powstałe wnętrza są gustowne, stworzone z klasą, jak również zgodnie z najnowszymi trendami, przy jednoczesnym zachowaniu ponadczasowych form.

MONOdesign odpowiada na potrzeby oraz oczekiwania wszystkich tych, dla których design ma kluczowe znaczenie. Pozwala na swobodny wybór materiałów i rozwiązań w duchu klasycznych modeli przełamanych nowoczesnością. Pakiet ten to również rozszerzona opcja projektowa dla inwestora, dlatego też zapewnia lepsze wyobrażenie o przyszłej aranżacji.

Jeśli jesteś zainteresowany pakietem MONOdesign –> skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany projektem pod klucz?
Dowiedz się więcej.

O nas.

Projekty.

Kontakt

Zaprojektuj WNĘRZE z nami.