monostudio grafika

Masz pytania? Napisz do nas…

[email protected]

…lub wpadnij do biura

ul. Studencka 8/5
31-116 Kraków
+48 602 22 93 94
+48 792 23 24 06

Image Alt

Deweloperzy

To nasza specjalność
  /  Deweloperzy

Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów oraz biura projektowe

Wspólnie twórzmy funkcjonalne, stylowe wnętrza marzeń!

Doskonała jakość.

Terminowa realizacja.

Wykończenie pod klucz.

Oferta dla Deweloperów

Doskonała jakość, funkcjonalne wnętrze, w nowoczesnym, a jednocześnie eleganckim stylu, dopracowane w każdym szczególe. Wiemy jak cenny, a jednocześnie wymagający jest każdy Klient. Dlatego też oferujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i pragnieniom Klientów. Nasza oferta zawiera kompleksowe usługi – począwszy od projektu, przez wybór materiałów oraz ich zamówienie i dostarczenie, aż do wykonania. Dzięki nam deweloperzy mogą oferować doskonale urządzone i wykończone wnętrza, w funkcjonalnej, ale i estetycznej aranżacji, które podbiją serca Klientów.

Oferta MONOstudio zawiera również wizualizacje, które mogą stanowić znakomite narzędzie marketingowe promujące mieszkania, apartamenty oraz całą inwestycję. Wizualizacje mogą być prezentowane na stronie inwestycji, jak również stanowić skuteczne narzędzie sprzedażowe dla agentów oraz pośredników nieruchomości. Wykonujemy projekty pokazowe wraz z realizacją w ramach projektu pod klucz zarówno dla obiektów prywatnych, jak i komercyjnych. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość. Dbamy o rzetelność, terminowość oraz przejrzyste zasady wykonywania zleceń.

Pracujemy z Profesjonalistami.

Dla Profesjonalistów.

Do projektu i realizacji angażujemy inżynierów, stolarzy, ekipy budowlane, artystów, designerów, a nawet innych architektów, by wspólnie osiągać zamierzony efekt. Wiemy, że aby tworzyć najlepsze rozwiązania, potrzeba odpowiednich narzędzi, zaangażowania, precyzji, a przede wszystkim talentu odpowiednich ludzi. Dlatego na stałych partnerów wybraliśmy liderów branży budowlanej oraz producentów luksusowych elementów wykończeniowych. Współpraca z profesjonalistami z każdej dziedziny pozwala weryfikować projekt. Niewątpliwą jej zaletą jest osiągnięcie określonego celu, czyli wnętrza uwzględniającego założenia projektowe w konkretnym budżecie, ale i zgodnie z terminem. Kompleksowa oferta MONOstudio zapewnia deweloperom pewność, że każdy etap pracy będzie dokładnie przeanalizowany, zaplanowany, a dzięki temu wykonanyzgodnie z najwyższymi standardami, z zachowaniem zakładanego budżetu. To również gwarancja satysfakcji oraz zadowolenia Klienta, który otrzymuje najwyższą jakość usług.

Atelier z wyposażeniem wnętrz

Z dobrym projektantem zakup stylowych, doskonale dobranych do wnętrz materiałów oraz elementów wyposażenia przyniesie szereg korzyści. Korzystając z pakietu pod klucz, deweloper otrzymuje gwarancję lepszych jakościowo materiałów z większym rabatem. Ponadto zyskuje satysfakcję i zadowalanie Klienta., a dzięki temu prestiż oraz skuteczność. MONOstudio prowadzi własny salon sprzedaży. Oferujemy designerskie produkty w najwyższej jakości i najlepszej cenie. Wykonując kompleksowe projekty pod klucz na zlecenie deweloperów, od samego początku pracujemy na faktycznych produktach. W jednym miejscu zestawiamy płytkę z dekoracją, ceramikę z baterią, czy też deskę z tapetą i tkaniną, co pozwala doskonale operować materiałem. Starannie selekcjonujemy produkty, dbając o ich jakość, wygląd oraz cenę. Współpraca z MONOstudio to także dostęp do całego know-how świata dostawców, branżystów, jak również fachowców różnych dziedzin.

Wykończenie pod klucz.

Oferta współpracy Zespołu MONOstudio z Deweloperami to korzystny układ, który przynosi wymierne korzyści. Doświadczenie, efektywność, a także terminowość pozwolą na wykonanie określonych celów z zachowaniem najwyższej jakości, a przy tym zachowując określony, zaplanowany budżet. Jako projektanci z dużym doświadczeniem projektujemy wnętrza mieszkań, biur, klinik, biurowców, kancelarii, jak również innych obiektów. Doradzamy w kwestii aranżacji, zarówno używając ponadczasowych rozwiązań, jak i korzystając z najnowszych trendów. Dzięki sprawdzonej, długoletniej współpracy ze specjalistami poszczególnych branż, oferujemy kompleksowe wykonanie projektów pod klucz, gotowych do odbioru. W MONOstudio tworzymy spójne, jak również estetyczne projekty, które zawsze realizujemy terminowo.

Wspólnie tworzymy propozycję współpracy uszytą na miarę.

Dowiedz się więcej.

O nas.

Projekty.

Kontakt

Zaprojektuj WNĘRZE z nami.