Kompleksowe projekty wnętrz mieszkań i domów

Kompleksowe projekty wnętrz mieszkań i domów

Projekt kompleksowy wnętrz domów i mieszkań to usługa obejmująca pracę koncepcyjną nad funkcją, a następnie na stylistyką wnętrza. W tym celu przygotowujemy wizualizacje. To również praca na faktycznych materiałach oraz pomoc w doborze wszystkich elementów wyposażenia. Następnie przygotowujemy pełną dokumentacje techniczną dla wykonawców. Podczas współpracy dążymy do realizacji podstawowych celów: osiągnięcia funkcjonalnego i estetycznego wnętrza, , zgodnego z preferencjami Inwestora oraz opracowania dokumentacji technicznej dla wykonawców.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam przedstawić założenia, jak również zademonstrować efekty. Używamy wysokiej jakości wizualizacji 3D, rysunków technicznych, a także faktycznych próbek materiałów, dzięki którym klient zapoznaje się z wizją oraz zamysłem architekta wnętrz MONOstudio jeszcze przed rozpoczęciem prac wykonawczych.

Oferta MONOstudio dotycząca projektów kompleksowych szczególnie dedykowana jest Klientom, którzy chcą, aby wnętrze ich inwestycji było doskonale przemyślane i zaplanowane. To także usługa dla osób świadomych, że projekt jest podstawą do stworzenia ergonomicznej, a zarazem estetycznej przestrzeni. Projekt kompleksowy to również precyzyjna informacja o konkretnych ilościach materiałów i danych technicznych dla wykonawców.

Etapy współpracy

Celem pierwszego spotkania jest poznanie oczekiwań inwestora. Ustalamy, gdzie znajduje się nieruchomość i jakie jest jej przeznaczenie. To dla kogo projektujemy jest dla nas najważniejsze, ponieważ wiemy, że nie ma takich samych osób czy potrzeb. Wsłuchując się w Państwa oczekiwania i wymagania względem współpracy, opracowujemy indywidualny zakres i scenariusz na współpracę. Prezentujemy także standardowe, sprawdzone już rozwiązania i pokazujemy możliwości i przykłady opracowań.

Startujemy od podpisania umowy i przygotowania indywidualnego harmonogramu współpracy, który reguluje jej przebieg. Prosimy także naszych Inwestorów o uzupełnienie ankiety, która jeszcze lepiej pozwoli nam dostosować się do oczekiwań funkcjonalnych i stylistycznych.

Przygotowujemy kilka koncepcji funkcjonalnych, na bazie których tworzymy wnętrze ergonomiczne i przyjazne dla naszych Inwestorów. Pracujemy na rzutach.

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy studio wypełnione materiałami wyposażenia wnętrz m.in. płytkami, bateriami, ceramiką czy tapetami, a także podłogami. Mamy dostęp do butikowego, starannie wyselekcjonowanego asortymentu wyposażenia wnętrz, doskonałego pod względem jakościowym oraz estetycznym. Boutique z wyposażeniem wnętrz to także najwygodniejsza forma dokonywania wyboru materiałów, a następnie zakupów. Podejmowanie decyzji, szukanie inspiracji, a także wybieranie i zestawianie ze sobą materiałów proponujemy w zacisznym lokalu, kameralnej atmosferze, a także komfortowych warunkach, jeden na jeden z architektem prowadzącym.

Koncepcje stylistyczną przedstawiamy za pomocą wizualizacji. Dzięki temu podejmujemy rozmaite próby, by zaprezentować przestrzeń pod względem funkcjonalnym, pokazujemy rozwiązania techniczne i wybrane materiały. Wizualizacje są zintegrowane z wytycznymi stylistycznymi inwestora.

Projekt techniczny to niezbędne dane do realizacji inwestycji. Opracowanie to jest kluczowym materiałem dla ekip budowlano – remontowych i wszystkich podwykonawców, czy też instalatorów. Projekt zawiera także opisy użytych w nim materiałów i elementów wyposażenia, dzięki czemu inwestor może dokonać zakupów.

Po zakończeniu projektu, inwestor może dokonać zakupów. Nasi koordynatorzy zapytają Państwa o możliwość przedstawienia oferty materiałowej. Na Państwa życzenie odbędziemy wizyty w ramach nadzoru autorskiego celem sprawdzenia zgodności projektu z postępującymi pracami realizacji inwestycji.