Architekci

Współpraca z architektami i pracowniami projektowymi

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów, biura projektowe, pracowanie architektoniczne, a także pracownie aranżacji wnętrz w zakresie tworzenia wspólnie projektów jak i zakupu materiałów wyposażenia wnętrz oraz mebli. Ogromnie cenimy sobie współpracę z profesjonalistami i dbamy, aby wzajemne relacje przynosiły obustronne korzyści.

Po przygotowaniu przez pracownię architektoniczną projektu wykonujemy kosztorysy inwestorskie w cenach detalicznych. Pozwala to szczegółowo określić skalę przyszłych wydatków Inwestora. Dzięki współpracy z polskimi oraz zagranicznymi producentami elementów i materiałów do wykończenia wnętrz oferujemy nie tylko doskonałą jakość, czy wyselekcjonowany asortyment. Dodatkowo umożliwiamy zestawienie materiałów na żywo i przekonanie się o ich jakości przed zakupem. Odpowiadamy za zamówienie oraz dostarczenie materiałów. Współpraca każdorazowo jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb.

MONOstudio posiada własne Boutique z bogatym asortymentem materiałów wykończenia i aranżacji wnętrz. Posiadamy płytki, mozaiki, jak i elegancką armaturę, czy tapety, a także deski. Mamy dostęp do butikowego, starannie wyselekcjonowanego asortymentu wyposażenia wnętrz, doskonałego pod względem jakościowym oraz estetycznym. Podejmowanie decyzji, szukanie inspiracji, a także wybieranie i zestawianie ze sobą materiałów proponujemy w zacisznym lokalu, kameralnej atmosferze, a także komfortowych warunkach. Pozwala to oglądać, dopasowywać czy porównywać materiały, które zastosowane będą w jego projekcie. Nasi eksperci zadbają o każdy szczegół – pomogą, doradzą, wykonają kosztorys oraz dokonają realizacji zamówienia wybranego asortymentu. Warto podkreślić, że Atelier posiada bazę produktów doskonałej jakości od wybranych liderów branży. Wyjątkowość oferty sprawia, że współpraca z MONOstudio otwiera wielu firmom możliwości rozwoju własnej działalności.