monostudio grafika

Masz pytania? Napisz do nas…

[email protected]

…lub wpadnij do biura

ul. Studencka 8/5
31-116 Kraków
+48 602 22 93 94
+48 792 23 24 06

Image Alt

Architekci

To nasza specjalność
  /  Architekci

Zapraszamy do współpracy architektów oraz dekoratorów wnętrz

Wspólnie twórzmy funkcjonalne, stylowe wnętrza marzeń!

Pomoc dla architektów i pracowni w przygotowaniu projektu.

Dobór, zamówienie oraz dostarczenie elementów i materiałów wykończeniowych.

Tworzenie rysunków i projektów 2D, 3D oraz wizualizacji.

Współpraca z Architektami

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektówbiura projektowe oraz pracowanie architektoniczne, a także pracownie aranżacji wnętrz.

MONOstudio specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach zawierających projekt, sprzedaż, wykonanie oraz aranżację. Zaufaniem naszych Klientów cieszymy się przeszło 15 lat! Znajomość potrzeb rynku pozwala nam tworzyć funkcjonalne, przemyślane w każdym szczególe projekty dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Realizacje wykonujemy w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie, korzystając z własnych zasobów, jak również współpracując z profesjonalistami danych branż. Współpracujemy z lokalnymi architektami, biurami projektowymi, dostawcami oraz producentami materiałów nie tylko z kraju, ale i z całego świata. Cenimy sobie współpracę z każdym naszym Partnerem i dbamy, aby wzajemne relacje przynosiły obustronne korzyści. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji projektu.

Dobra współpraca przynosi obustronne korzyści

Zachęcamy architektów, projektantów, dekoratorów, jak również biura projektowe do zapoznania się i skorzystania z oferty współpracy stworzonej przez MONOstudio.

Pomoc dla pracowni w przygotowaniu projektu.

MONOstudio nawiązuje współpracę z architektami, czy biurami projektowymi na każdym etapie powstawania projektu. Po przygotowaniu przez pracownię projektu wykonujemy kosztorysy inwestorskie w cenach detalicznych. Pozwala to szczegółowo określić skalę przyszłych wydatków inwestora. Dzięki współpracy z polskimi oraz zagranicznymi producentami elementów i materiałów do wykończenia wnętrz oferujemy nie tylko doskonałą jakość, czy szeroki asortyment, ale i bardzo korzystne ceny. Dodatkowo umożliwiamy zestawienie materiałów na żywo i przekonanie się o ich jakości przed zakupem. Odpowiadamy za zamówienie oraz dostarczenie materiałów, a także wykonanie realizacji. Współpraca każdorazowo jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb.

Dobór, zamówienie oraz dostarczenie materiałów i elementów wykończeniowych.

Oferując korzystne warunki współpracy z architektem lub biurem projektowym, proponujemy nadzór w zakresie budowy, remontu, a także urządzania wnętrz. MONOstudio posiada własne Atelier z bogatym asortymentem materiałów wykończenia i aranżacji wnętrz. Posiadamy płytki, mozaiki, jak i elegancką armaturę, czy tapety, a także deski. Mamy dostęp do butikowego, starannie wyselekcjonowanego asortymentu wyposażenia wnętrz, doskonałego pod względem jakościowym oraz estetycznym. Podejmowanie decyzji, szukanie inspiracji, a także wybieranie i zestawianie ze sobą materiałów proponujemy w zacisznym lokalu, kameralnej atmosferze, a także komfortowych warunkach. Pozwala to oglądać, dopasowywać czy porównywać materiały, które zastosowane będą w jego projekcie. Nasi eksperci zadbają o każdy szczegół – pomogą, doradzą, wykonają kosztorys oraz dokonają realizacji zamówienia wybranego asortymentu. Warto podkreślić, że Atelier posiada bazę produktów doskonałej jakości od wybranych liderów branży. Dzięki stałej współpracy możemy zaoferować atrakcyjne ceny. Wyjątkowość oferty sprawia, że współpraca z MONOstudio otwiera wielu firmom możliwości rozwoju własnej działalności.

Dowiedz się więcej.

O nas.

Projekty.

Kontakt

Zaprojektuj WNĘRZE z nami.