Kompleksowe projekty wnętrz komercyjnych

Kompleksowe projekty wnętrz komercyjnych

Projekty wnętrz komercyjnych należą do naszych ulubionych wyzwań! Niejednokrotnie nasza przestrzeń stanowi wizytówkę firmy, a właściwie zaplanowana – przyciąga Klientów. Oferta MONOstudio zawiera plan funkcjonalny oraz aranżację stylistyczną m.in. hoteli, restauracji, kawiarni, ale także kancelarii adwokackich, biur oraz przestrzeni firmowych. Z przyjemnością zaprojektujemy również gabinety dentystyczne, medyczne, ale i wnętrza kliniki medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych, jak również fryzjerskich czy salonów SPA.
Indywidualny projekt wnętrz komercyjnych dla każdej firmy.

Każda firma jest inna, dlatego zawsze dbamy, by dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb, a także wymagań biznesu. Nasze projekty wykonujemy z myślą zarówno o klientach danej placówki, jej pracownikach, a także samym Inwestorze. Dobrze zaplanowane wnętrze przyciąga klientów do jego odwiedzania i świadczy o prestiżu firmy, co ma ogromny wpływ na postrzeganie marki. Rozwiązania dopasowane do profilu oraz działalności danej firmy stwarzają komfortowe, a zarazem ergonomiczne warunki pracy. Projektanci MONOstudio uzgadniają z Inwestorem założenia projektowe miejsca, analizują grupę docelową oraz aspekty techniczne.

Etapy współpracy

Celem pierwszego spotkania jest poznanie oczekiwań inwestora. Ustalamy, gdzie znajduje się nieruchomość i jakie jest jej przeznaczenie. To dla kogo projektujemy jest dla nas najważniejsze, ponieważ wiemy, że nie ma takich samych osób czy potrzeb. Wsłuchując się w Państwa oczekiwania i wymagania względem współpracy, opracowujemy indywidualny zakres i scenariusz na współpracę. Przedstawiamy także standardowe, sprawdzone już rozwiązania i pokazujemy możliwości i przykłady opracowań. Na pierwszym spotkaniu pracujemy na rzutach przesłanych wcześniej przez klienta.

Startujemy od podpisania umowy i przygotowania indywidualnego harmonogramu współpracy, który reguluje jej przebieg. Prosimy także naszych Inwestorów o uzupełnienie ankiety, która jeszcze lepiej pozwoli nam dostosować się do oczekiwań funkcjonalnych i stylistycznych.

Przygotowujemy kilka koncepcji funkcjonalnych, na bazie których tworzymy wnętrze ergonomiczne i przyjazne dla naszych inwestorów. Pracujemy na rzutach.

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy studio wypełnione materiałami wyposażenia wnętrz m.in. płytkami, bateriami, ceramiką czy tapetami, a także deskami. Mamy dostęp do butikowego, starannie wyselekcjonowanego asortymentu wyposażenia wnętrz, doskonałego pod względem jakościowym oraz estetycznym. Atelier z wyposażeniem wnętrz to także najwygodniejsza forma dokonywania wyboru materiałów, a następnie zakupów. Podejmowanie decyzji, szukanie inspiracji, a także wybieranie i zestawianie ze sobą materiałów proponujemy w zacisznym lokalu, kameralnej atmosferze, a także komfortowych warunkach, jeden na jeden z architektem prowadzącym.

Koncepcje stylistyczną przedstawiamy za pomocą wizualizacji. Dzięki temu podejmujemy rozmaite próby, by zaprezentować przestrzeń pod względem funkcjonalnym, pokazujemy rozwiązania techniczne i wybrane materiały. Wizualizacje są zintegrowane z wytycznymi stylistycznymi inwestora.

Projekt techniczny to niezbędne dane do realizacji inwestycji. Opracowanie to jest kluczowym materiałem dla ekip budowlano – remontowych i wszystkich podwykonawców, czy też instalatorów. Projekt zawiera także opisy użytych w nim materiałów i elementów wyposażenia, dzięki czemu inwestor może dokonać zakupów.

Po zakończeniu projektu, inwestor może dokonać zakupów. Nasi koordynatorzy zapytają Państwa o możliwość przedstawienia oferty materiałowej. Na Państwa życzenie podzielimy się także namiarami do sprawdzonych podwykonawców i odbędziemy wizyty w ramach nadzoru autorskiego celem sprawdzenia zgodności projektu z postępującymi pracami.