projekty pod klucz

TO
NASZA
SPECJALNOŚĆ

Na bazie rzetelnie określonych celów i przygotowanego harmonogramu współpracy pracujemy nad projektem. Najlepszy efekt zapewnia wykorzystanie
rzeczywistych materiałów wykończeniowych, dzięki czemu nie tworzymy „projektu do szuflady”, a przeciwnie – koncepcja zostaje wdrożona. Aby ułatwić pracę na faktycznych materiałach, oglądać, zestawiać, tworzyć materiałowe kolaże, stworzyliśmy własny salon sprzedaży, dzięki któremu praca nad projektem jest bardziej efektywna. Oszczędzamy czas nie stojąc w korkach, a przede wszystkim korzystamy z najlepszych rabatów. Starannie selekcjonujemy produkty, dbając o ich jakość, wygląd oraz cenę. Współpracujemy z najlepszymi fabrykami zagranicznymi i polskimi, co sprawia ze posiadamy najatrakcyjniejsze produkty w najlepszej cenie.

PRACUJEMY Z PROFESJONALISTAMI

Do projektu i realizacji angażujemy inżynierów, stolarzy, ekipy budowlane, artystów, designerów, a nawet innych architektów – wspólnie osiągamy najlepszy efekt. Mamy świadomość, że aby tworzyć najlepsze rozwiązania, potrzeba odpowiednich narzędzi a przede wszystkim talentu odpowiednich ludzi. Dlatego wybraliśmy jako stałych partnerów liderów branży budowlanej oraz producentów luksusowych elementów wykończeniowych. Współpraca z fachowcami tak różnych dziedzin pozwala weryfikować projekt. Często wymaga to od nas pokory i poskramia nasze plany, ale dzięki temu klient otrzymuje najwyższą jakość usług dopasowaną do budżetu.

Zaletą takiej współpracy jest osiągnięcie określonego celu, czyli wnętrza uwzględniającego założenia projektowe w konkretnym budżecie. Projekt pod klucz to opcja dla osób zapracowanych i nie lubiących spędzać wolnego czasu w marketach budowlanych. To także najlepszy sposób na kontrolę budżetu przeznaczonego na inwestycję, a także gwarancja najwyższej jakości. Od lat współpracujemy z tymi samymi, godnymi zaufania dostawcami, fachowcami i ekipami budowlanymi. Ponad 90% naszych klientów korzysta z opcji pod klucz, co daje pomyślne zakończenie ponad 100 inwestycji rocznie.

DLACZEGO WARTO ZATRUDNIĆ PROJEKTANTA?

Każdy sam lepiej lub gorzej może zaaranżować WNĘTRZE.
Warto jednak zastanowić się nad zatrudnieniem profesjonalisty,biorąc pod uwagę wysokie ceny nieruchomości. Wynagrodzenie projektanta podniesie koszt inwestycji o kilka procent. Zaoszczędzisz jednak przy zakupie materiałów, ponieważ z dobrym projektantem kupisz jakościowo lepszy materiał z większym rabatem. MONOstudio jako jedyna pracownia w Krakowie prowadzi salon sprzedaży, oferując swoim klientom designerskie produkty w najwyższej jakości i najlepszej cenie. Od samego początku pracujemy na faktycznych materiałach i w jednym miejscu zestawiamy płytkę z dekoracją, ceramikę z baterią, deskę z tapetą i tkaniną, dzięki czemu inwestor ma wizję całości. Współpraca z MONOstudio to także dostęp do całego know-how świata dostawców, branżystów, fachowców różnych dziedzin, dzięki czemu klient korzysta ze sprawdzonych namiarów i uzyskuje najwyższą jakość wnętrza.

ILE KOSZTUJE PROJEKT?

Dla jednych optymalnym rozwiązaniem będzie projekt koncepcyjny, inni będą potrzebować rozwiązań kompleksowych czy projektu „pod klucz”. Jedni urządzają lokal biurowy wymagający zastosowania materiałów odpornych na intensywne używanie, inni budują dom na całe życie. Dlatego zawsze zachęcamy do spotkania, dzięki któremu możemy poznać Wasze oczekiwania, wizję i ostatecznie ustalić cele.

Wówczas wspólnie tworzymy propozycję współpracy uszytą na miarę.