monostudio grafika

Masz pytania? Napisz do nas…

[email protected]

…lub wpadnij do biura

ul. Studencka 8/5
31-116 Kraków
+48 602 22 93 94
+48 792 23 24 06

Top 5 okiem MONOstudio – zestawienie, naszym zdaniem, najciekawszych projektów – Styl minimalistyczny

  /  Aktualności   /  Top 5 okiem MONOstudio – zestawienie, naszym zdaniem, najciekawszych projektów – Styl minimalistyczny

Kontynuujemy nasz subiektywny ranking MONOstudio i dziś prezentujemy Wam Top 5 najciekawszych projektów w stylu minimalistycznym.
W MONOstudio inspirujemy się światowym designem, chętnie odwiedzamy międzynarodowe targi. Inspirują nas ludzie, sztuka, podróże i dobry design.

TOP -5-

Na piątym miejscu naszego subiektywnego rankingu znalazł się projekt autorstwa Igora Sorotova. W Projekcie Sorotova urzekła nas przede wszystkim zabawa kolorem – mocny akcent kolorystyczny w formie purpurowej sofy na tle monochromatycznej kuchni.

TOP -4-

Miejsce czwarte przyznane zostało projektowi, którego autorem jest Yuan Lauren. Nie można odmówić temu świetnemu projektowi wyważanego doboru materiałów. Spójnej kolorystyki, która tworzy wyciszającą atmosferę.

TOP -3-

Na trzecim miejscu w naszym zestawieniu znalazł się projekt studio Naturehumaine. Genialny projekt bazujący na kontrastach, prostych formach. Wnętrze pomimo swojej ascetyczności nie sprawia wrażenia chłodnego, ani nieprzytulnego mieszkania.

TOP -2-

Drugim miejscem w naszym rankingu wyróżniliśmy projekt, autorstwa duetu Dominique Jacquet i Anne Sophie Goneau. Projekt mieszkania w Montrealu to zabawa dwoma kolorami, które tworzą unikatowe wnętrze. Biel i głęboki grant współgrają dzieląc mieszkanie na strefy.

TOP -1-

Na miejscu pierwszym umieściliśmy projekt pracowni Room Design Buro. Projekt urzekł nas świetnie skomponowaną kolorystyką, genialne połączenie pasteli, bieli i loftowej cegły zaważyły, że
jest to najciekawszy projekt w naszym minimalistycznym zestawieniu.