monostudio grafika

Masz pytania? Napisz do nas…

[email protected]

…lub wpadnij do biura

ul. Studencka 8/5
31-116 Kraków
+48 602 22 93 94
+48 792 23 24 06

Image Alt

Pakiety pod klucz

To nasza specjalność
  /  Pakiety pod klucz

3 w 1, czyli kompleksowe pakiety pod klucz.

 1. Projekt.
 2. Zamówieniesprzedaż oraz dostarczenie materiałów.
 3. Kompletne usługi remontowo-budowlane.

Pakiety pod klucz.

Na podstawie rzetelnie określonych celów oraz przygotowanego harmonogramu współpracy zajmujemy się kompleksową realizacją projektu. Najlepszy efekt zapewnia wykorzystanie rzeczywistych materiałów wykończeniowych, dzięki czemu nie tworzymy „projektu do szuflady”, a przeciwnie – koncepcja zostaje wdrożona. Aby ułatwić pracę na faktycznych materiałach, oglądać, zestawiać, a także tworzyć materiałowe kolaże, stworzyliśmy własny salon sprzedaży. W Atelier oferujemy bogaty asortyment oraz swobodę i komfort wyboru. Dzięki temu praca nad projektem jest bardziej efektywna, pozwala oszczędzić czas, a przede wszystkim umożliwia korzystanie z atrakcyjnych cen oraz wysokich rabatów. Starannie selekcjonujemy produkty, dbając o ich jakośćwygląd, jak również cenę. Współpracujemy z najlepszymi fabrykami zagranicznymi oraz polskimi, co pozwala nam zagwarantować doskonałe standardy w korzystnych cenach.

Realizacja na najwyższym poziomie

Pakiety pod klucz realizujemy z najwyższą starannością. Do projektu oraz realizacji angażujemy inżynierów, stolarzy, a także profesjonalne ekipy budowlane, jak również kreatywnych artystów i designerów, a nawet innych architektów. Zależy nam, by wspólnie osiągnąć doskonały efekt. Mamy świadomość, że aby tworzyć najlepsze rozwiązania, potrzeba odpowiednich narzędzi, a przede wszystkim talentu i pasji pochodzących od odpowiednich ludzi. W poszukiwaniu stałych partnerów współpracy wybraliśmy liderów branży budowlanej oraz producentów luksusowych elementów wykończeniowych. Współpraca z ekspertami z różnych dziedzin pozwala weryfikować projekt, a przez to uzyskać najlepszy możliwy rezultat. Często wymaga to od nas pokory i poskramia nasze plany, ale dzięki temu klient otrzymuje najwyższą jakość usług dopasowaną do budżetu.

Pakiety pod klucz skrojone na miarę.

Dla jednych optymalnym rozwiązaniem będzie projekt koncepcyjny, inni z kolei będą potrzebować rozwiązań kompleksowych czy projektu pod klucz. Jedni urządzają lokal biurowy lub wnętrze komercyjne, które wymagają zastosowania materiałów odpornych na intensywne używanie. Inni budują dom lub urządzają mieszkanie, które będzie służyło całe życie.
Dlatego zawsze zachęcamy do spotkania, dzięki któremu możemy poznać Wasze oczekiwania, wizję, a także ostatecznie ustalić cele. Wówczas wspólnie tworzymy propozycję współpracy szytą na miarę – idealnie dobraną do potrzeb oraz oczekiwań.

Wybór i dostawa materiałów.

MONOstudio, jako jedyna pracownia w Krakowie prowadzi salon sprzedaży, oferując swoim klientom bogaty asortyment designerskich produktów, które idealnie wpiszą się w aranżację. Od samego początku realizacji pracujemy na faktycznych materiałach. W naszym Atelier zestawiamy płytkę z dekoracją, ceramikę z baterią, a także deskę z tapetą i tkaniną, dzięki czemu inwestor ma wizję całości. Współpraca z MONOstudio to także dostęp do całego know-how świata dostawców, branżystów, jak również specjalistów różnych dziedzin. Kompleksowe pakiety pod klucz pozwalają zrealizować marzenia o praktycznych, ale i pięknych wnętrzach.

Wykończenie wnętrz.

Każdy sam lepiej lub gorzej może zaaranżować wnętrze. Warto jednak zastanowić się, czy tak naprawdę stać nas na to by, nie zatrudnić projektanta? Weźmy pod uwagę całość projektu. Specjalista dokładnie wie, jakie rozwiązania będą idealne do potrzeb i oczekiwań Inwestora. Potrafi doradzić, pomóc, a także wesprzeć Klienta na każdym etapie inwestycji. Dzięki starannie przemyślanej strategii działania, wykonaniu dobrego planu oraz projektu, a także wdrożeniu prac zgodnie z założeniami oszczędzamy nerwy, czas, a także pieniądze, a ponadto dostajemy gwarancje doskonałej jakości wykonania z zachowaniem funkcjonalności oraz estetyki.

Dodatkowy koszt, a może znaczna oszczędność?

Z praktycznego punktu widzenia wynagrodzenie projektanta podniesie koszt inwestycji o kilka procent. Jednak pozwoli to zaoszczędzić w dłuższej perspektywie. Projekt zakłada dokładną kalkulację materiałów, a dzięki współpracy naszych Architektów pozwala na zakupienie produktów doskonałej jakości z większym rabatem.

Nadzór inwestycyjny.

Kompleksowe rozwiązania to nasza specjalność. Najlepsze efekty osiągamy pracując z naszymi ekipami wykonawczymi w ramach pakietu pod klucz. Nasz Zespół tworzą specjaliści swoich branż z bogatym doświadczeniem i wiedzą, która doskonale się uzupełnia, a dzięki temu realizacje przebiegają sprawnie. Szczególnie ważna jest dobra komunikacja, a tę zdobyliśmy pracując ze sobą od lat. Kierownik budowy nadzoruje prace naszego zespołu wykonawczego, na bieżąco dbając o jakość wykonywanych prac, jednocześnie będąc w stałym kontakcie z architektami. Inwestor może w każdej chwili prosić o spotkanie na inwestycji, aby dograć niezbędne szczegóły. Nadzór autorski to także weryfikacja założeń projektowych pod względem estetycznym oraz technologicznym. Inwestor w ramach nadzoru zawsze może liczyć na propozycję alternatywnego rozwiązania problemu ze strony naszych architektów czy wykonawców. Obsługa wykonawcza to gwarancja kompletnej, sprawnej realizacji zamierzonych celów.

 • MONOstandard.

 • $ 699PLN
  / monthly
  • Praktyczne rozwiązania.
  • Estetyczny, harmonijny wygląd.
  • Optymalizacja kosztów.
 • MONOstyle.

 • $ 699PLN
  / monthly
  • Wyjątkowy styl oraz forma.
  • Niebanalne rozwiązania.
  • Komfort i wygoda.
 • MONOdesign.

 • $ 699PLN
  / monthly
  • Wyselekcjonowane materiały.
  • Nowoczesna elegancja.
  • Szczegółowe wizualizacje.

Dowiedz się więcej.

O nas.

Projekty.

Kontakt

Zaprojektuj WNĘRZE z nami.