Felieton MONOstudio: Dlaczego warto zatrudnić projektanta?

Budowa domu to bardzo często decyzja na całe życie. To także istotna inwestycja. Każdy inwestor pieczołowicie wybiera projekt domu, ale czy pamięta o wnętrzach w których spędzi większość swojego wolnego czasu?

Czy zatem warto zatrudnić projektanta wnętrz?

Każdy sam lepiej lub gorzej może zaaranżować wnętrze. Podejmując decyzje dotyczące wyboru poszczególnych elementów wyposażenia nierzadko zastanawiamy się, czy zaufać własnemu wyczuciu smaku, czy skorzystać z pomocy fachowca. Wprawne oko architekta MONOstudio już po pierwszych oględzinach wnętrza jest w stanie dostrzec drzemiący w nim potencjał.

Wnętrze Twojego domu powinno być dostosowane do Ciebie i Twojej rodziny, sposobu życia, zainteresowań, przyzwyczajeń i upodobań. Powinno być zatem funkcjonalne. Nawet najpiękniejsze meble nie uratują źle rozplanowanego domu ani mieszkania. Powinieneś dobrze czuć się we wnętrzu swojego domu, a to zapewni dostosowana do upodobań stylistyka i klimat wnętrza. Warto zatem zastanowić się nad zatrudnieniem profesjonalisty, który dzięki swojej wyobraźni przestrzennej oraz znajomości najnowszych technologii i produktów pozwoli Ci stworzyć piękną i funkcjonalną przestrzeń .
Współpraca z architektami MONOstudio to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wnętrza ciekawe, oryginalne, nie będące jedynie prostym odwzorowaniem aktualnych trendów. Budowa domu oraz urządzanie wnętrza generuje dosyć duże koszty, fachowa wiedza specjalistów MONOstudio pomoże Ci urządzić wnętrze tak, aby było ono ponadczasowe , dzięki czemu w przyszłości zaoszczędzisz czas i pieniądze, które musiałbyś wydać na ewentualne przeróbki.

Przy realizacji każdej inwestycji, kluczową sprawą jest budżet i jego kontrola. Znajomość branży jaką posiadają architekci wnętrz powoli Ci zaoszczędzić czas, który trzeba poświęcić na przeglądanie ofert poszczególnych producentów. Dysponując wiedzą na temat cen poszczególnych produktów projektant zaproponuje rozwiązanie, które będzie optymalne dla określonego przez Ciebie budżetu. Wynagrodzenie projektanta podniesie koszt inwestycji o kilka procent. Zaoszczędzisz jednak przy zakupie materiałów, ponieważ z MONOstudio kupisz jakościowo lepszy materiał z większym rabatem. Architekci MONOstudio wskażą na czym można zaoszczędzić, a w jakie elementy warto jest zainwestować, tak aby za kilka lat inwestycja się zwróciła.

Obecność projektanta pozwoli uniknąć kosztownych pomyłek będących skutkiem nieprzemyślanych, czy błędnych decyzji na etapie realizacji inwestycji. Pamiętaj o tym, że dobry projektant współpracuje z ekipą sprawdzonych wykonawców, których może polecić, dzięki czemu współpraca przebiega płynnie i bez problemów.

Korzystając z firm rekomendowanych przez MONOstudio możesz liczyć na to, że wszelkie prace wykończeniowe zrealizowane zostaną terminowo i z należytą starannością, co w przypadku wyboru losowej firmy jest obarczone wysokim ryzykiem. Nadzór architektów MONOstudio nad firmami wykonawczymi daje Ci gwarancję, że projekt zostanie zrealizowany zgodnie z założeniami. Zatrudnienie projektanta wnętrz z pewnością podniesie wartość mieszkania w przypadku chęci jego sprzedaży. Co więcej – profesjonalnie urządzone nieruchomości dużo szybciej znajdują swoich nabywców.
MONOstudio – lata doświadczenia, dziesiątki udanych projektów, znajomość branży i materiałów.

MONOstudio jako jedyna pracownia w Krakowie prowadzi salon sprzedaży, oferując swoim klientom designerskie produkty w najwyższej jakości i najlepszej cenie. Od samego początku pracujemy na faktycznych materiałach i w jednym miejscu zestawiamy płytkę z dekoracją, ceramikę z baterią, deskę z tapetą i tkaniną, dzięki czemu inwestor ma wizję całości. Współpraca z MONOstudio to także dostęp do całego know – how świata dostawców, branżystów, fachowców różnych dziedzin, dzięki czemu klient korzysta ze sprawdzonych namiarów i uzyskuje najwyższą jakość wnętrza.

Udostępnij:

Powiązane wpisy