ARCHITEKT PROJEKTANT DEKORATOR WNĘTRZ

MONOstudio KRAKÓW

Od 10 lat urządzamy spersonalizowane przestrzenie, które opowiadają historię.

kim jesteśmy?

Jesteśmy kreatywnym zespołem architektów, projektantów WNĘTRZ i designerów. Uzupełniamy się
nawzajem, z chęcią przekazując sobie to, w czym każdy z nas jest najlepszy. Doświadczenie, jakie
każdy wnosi do MONOstudio, tworzy mieszankę wybuchową. Mamy jednak wspólną ideę,
w której najważniejszy jest klient i potrzeba tworzenia dobrego DESIGNU.

co robimy?

Wraz z zespołem kreatywnych projektantów:
– tworzymy kompleksowe projekty WNĘTRZ domów, apartamentów, mieszkań, tworząc koncepcję funkcjonalną, wizualizacje oraz dokumentację wykonawczą
projektujemy domy, współpracując z zaprzyjaźnionymi architektami i firmami budowlanymi
– pracujemy nad lokalami publicznymi, wymagającymi skomplikowanych założeń projektowych.

W naszych aranżacjach WNĘTRZ biur, hoteli, restauracji, pubów, salonów piękności, sklepów dążymy do stworzenia unikalnego klimatu
– zajmujemy się projektowaniem pojedynczych przestrzeni, np. kuchni i łazienek
– dobieramy i sprzedajemy materiały wyposażenia wnętrz takie jak płytki, baterie, ceramikę, dekoracje, podłogi, oświetlenie, tkaniny, oferując najlepsze warunki na rynku i bezpłatne doradztwo Projektując, sugerujemy rozwiązania, będące kompromisemmiędzy wizją projektanta i zamysłem Klienta. Stawiamy na detal, formę, a przede wszystkim funkcjonalność. Dbamy o naszych klientów, utrzymując stały kontakt w trakcie procesu projektowania i budowy.

Pomagamy w doborze materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia dbając, aby nasi klienci otrzymali korzystne rabaty. Dzielimy się know – how i doświadczeniem zdobytym przez lata.

nasza misja

Jesteśmy grupą entuzjastów dla których projektowanie i design to życiowa pasja. Naszą misją jest tworzenie projektów dla każdego obalając przy tym mit, że projektowanie wnętrz to usługa tylko dla wybranych. Pragniemy popularyzować usługę projektową i promować design użytkowy, ponieważ wiemy, że otoczenie, w jakim przebywamy na co dzień może korzystnie wpływać na nasze samopoczucie i samoocenę. Usługa projektowa to usługa dla każdego, mylnie kojarzona wyłącznie z doborem kolorów. Projekt MONOstudio to przede wszystkim funkcja, ergonomia i codzienna wygoda, którą cieszysz się każdego dnia. To także praca na faktycznych materiałach i konkretnym budżecie, dzięki któremu projekt nie trafia do szuflady, a przeciwnie – zostaje wdrożony w życie projekt pod klucz MONOstudio.

Mając świadomość tego, że nie istnieje architekt idealny, uzupełniamy się nawzajem, tworząc wspólnie zgrany zespół. W swoim teamie mamy architektów –  znakomitych grafików 3d, ale także projektantów, którzy technicznie przygotowują opracowanie projektowe. Posiadamy także zespół podwykonawców, a także swoją ekipę remontowo  – budowlaną, dzięki czemu jakość wykonywanych prac i świadczony serwis jest na najwyższym poziomie. Współpraca architektów, będących źródłem pomysłów, grafików przelewających ich wizje na papier, oraz budowlańców będących wsparciem technicznym oraz dbających o to, aby realizacja projektu przebiegała zgodnie z planem, daje najlepszy efekt oraz zadowolenie inwestora.

Na każdym etapie współpracy z inwestorem staramy się osiągnąć 3 główne cele. Pierwszy z nich to funkcjonalność proponowanych rozwiązań – zależy nam na tym, aby inwestor czuł komfort oraz wygodę we wnętrzu projektowanym przez nasz zespół. Drugi to dbałość o estetykę oraz o to, aby klientowi podobało się projektowane wnętrze. Trzeci to praca na realnym budżecie i faktycznych materiałach dostępnych na rynku, co daje gwarancję realizacji projektu.

Jako zwolennicy sztuki użytkowej uważamy, że każdy ma prawo do mieszkania w estetycznych wnętrzach,  dzięki temu czujemy się szczęśliwi,  podnosimy naszą samoocenę oraz jakość życia. Specjalizujemy się w projektach pod klucz, a kompleksowa obsługa i opieka nad klientem na każdym etapie realizacji inwestycji, przekłada się na udaną współpracę. Zależy nam na tym, aby każda inwestycja została zrealizowana w terminie, dlatego też przy każdym projekcie podczas pracy z klientem posiłkujemy się indywidualnym harmonogramem współpracy. Aby ułatwić klientom współpracę z nami oraz zaoszczędzić ich czas zgromadziliśmy w naszej pracowni materiały tworząc jedyny w swoim rodzaju showroom z wyposażeniem wnętrz,w którym każdy może obejrzeć proponowane materiały. Doskonała znajomość dostępnych na rynku materiałów  pozwala nam zoptymalizować pracę nad projektem  dbając
przy tym, aby nasi klienci otrzymali korzystne rabaty. Dzielimy się know – how i doświadczeniem zdobytym przez 10 lat.