Najładniejszy dom drewniany – publikacja w miesięczniku ŁADNY DOM

Dom został laureatem konkursu miesięcznika ŁADNY DOM i Stowarzyszenia DOM DREWNIANY na „Najładniejszy dom drewniany”, którego wyniki ogłosiliśmy w numerze 6/2010 miesięcznika ŁADNY DOM.

Autor projektu: architekt Jakub Wolnicki
Projekt wnętrz: MONOstudio

9762_fs„Aby wnętrze domu tworzyło przemyślaną, harmonijną całość z architekturą budynku, inwestorzy zdecydowali się oddać urządzenie pomieszczeń w ręce specjalistów.
Wybór pracowni, która zaprojektowała wystrój wewnętrzny, był strzałem w dziesiątkę. Zgodnie z naszą wolą, prosta forma budynku i dbałość o szczegóły zostały powielone w środku.

Jasne ściany, proste, eleganckie drewniane meble i metalowe elementy oświetlenia, to cechy charakterystyczne wystroju budynku.

– Prace nad projektem poprzedzone były długimi rozmowami o naszych gustach i oczekiwaniach. Dzięki temu jedyne uwagi, jakie miałam po obejrzeniu zaproponowanych nam rozwiązań, dotyczyły odcienia ścian.Jeśli kiedykolwiek zmieniałabym dom, to bez najmniejszego wahania koncepcję wnętrz powierzyłabym tej samej pracowni, a właściwie, urządziłabym wszystko tak samo – przyznaje pani domu.

ladnydom.pl

Comments are closed.